Країна-терорист вербує найманців із Сирії, Бурятії і Якутії для участь у війні в Україні

Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Лютого 2024, 14:04

Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформує: держава-агресор росія набирає найманців у Сирії для участі у бойових діях проти України.

Про це повідомляє ГУР МОУ, передає АрміяInform.

Підготовка відбувається на сирійській території неподалік міста Алеппо та аеродрому «Kuweires». Перша партія ― близько 1000 найманців ― проходить вишкіл з акцентом на ведення бойових дій у міській забудові. Після завершення підготовки сирійських найманців доправлять на авіабазу Хмеймім, а звідти ― на територію рф.

Після прибуття на росію їм видають російські паспорти, а потім мобілізують до окупаційної армії. На відео зафіксована частина сирійців з російськими паспортами, виготовленими за 5 днів. Рекрутинг чоловічого населення у Сирії, де панує розруха і злидні ― зокрема й через участь росії у війні на території арабської республіки, москва реалізує через туристичні фірми.
[embedded content]

Сирійцям спершу обіцяють роботу охоронців на нафтопереробних об’єктах в якутії, а потім заманюють на «більш високооплачувану роботу до бурятії».

У місті улан-уде паспортизованих найманців чекає мобілізація до складу 5-ї окремої гвардійської танкової бригади зс рф (в/ч 46108) та подальша участь у бойових діях в Україні. Рекрутинг сирійців на війну свідчить про погіршення морально-психологічного стану російських окупаційних військ через масштабні втрати та необхідність їх поповнювати для подальших м’ясних штурмів.

Раніше АрміяInform повідомляла, що у соцмережах шахраї виманюють кошти з сімей полонених та зниклих захисників.

https://armyinform.com.ua/2024/02/07/krayina-teroryst-verbuye-najmancziv-iz-syriyi-buryatiyi-i-yakutiyi-dlya-uchast-u-vijni-v-ukrayini/