Курсанти-«корольовці» вчаться виживати у складних умовах

Другокурсники Житомирського військового інституту імені Сергія Корольова повернулися до розташування навчального закладу з полігону. Як повідомили журналістові АрміяІnform у виші, початок літа, з його дощами й холодними ночами, хлопці та дівчата провели просто неба, демонструючи на практиці, як закріпили знання з такої навчальної дисципліни, як «Бойова система виживання воїна».

– Курсанти виконували на полігоні – у лісі, на воді та в гірській місцевості – великий спектр завдань, – розповідає начальник кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту ЖВІ імені С.П. Корольова полковник Олександр Старчук. – Зокрема другокурсники здійснили марш-кидок 50 кілометрів. Він виконувався протягом доби за визначеними маршрутами, та ще й із поточними завданнями. Далі – основи виживання: обладнання місця відпочинку на ніч у лісі просто неба з підручних засобів, розведення вогнища та приготування їжі тощо. Також значну увагу ми приділили вивченню основ тактичної медицини – курсанти тренувалися у наданні домедичної допомоги та транспортуванні поранених. Що стосується основ практичної стрільби, то тут відпрацьовувалися елементи пересування зі зброєю, заряджання (перезарядження) зброї, а також рух у штурмових колонах. З основ гірської підготовки відпрацьовано подолання природних перешкод, вертикальний спуск зі скелі, подолання скельного підйому, спуск по круто похилій переправі через річку, подолання водних перешкод та переправа через річку. Усі заняття проводилось під керівництвом викладачів нашої кафедри.

Офіцер зазначає, що особовий склад продемонстрував достатньо високий рівень практичної підготовки та стійкість до впливу природних умов і психофізичних навантажень.

https://armyinform.com.ua/2021/06/kursanty-korolovczi-vchatsya-vyzhyvaty-u-skladnyh-umovah/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *