Курсанти-кожедубівці гідно представили Україну на міжнародних змаганнях зі змішаних єдиноборств

У місті Прага в Чехії відбувся чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА. Першість у змаганнях виборювали близько 250 учасників із 21-ї країни світу. Про це повідомляє пресслужба ХНУПС.

Спортивну честь держави у складі збірної України представляли на змаганнях  і  курсанти  Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба, зокрема  сержант Кирило Соловйов та солдат Олександр Пуляєв. Обидва курсанти успішно навчаються на факультеті протиповітряної оборони Сухопутних військ.

Слід зазначити, що у складі збірної курсанти-авіатори взяли участь вперше. Але незважаючи на відсутність досвіду участі у змаганнях світового рівня, військові спортсмени склали гідну конкуренцію досвідченим майстрам рингу. Упродовж спортивних баталій у напруженій та безкомпромісній боротьбі  вони показали високу майстерність та неймовірну волю до перемоги.

Провівши серію боїв з титулованими та іменитими спортсменами,  сержант Кирило Соловйов у ваговій категорії до 57 кг у підсумку виборов срібну медаль. Солдат Олександр Пуляєв показав  не менш феєричну боротьбу, і хоча за результатами поєдинків зміг дійти лише до 1/4 фіналу, завдяки витонченій техніці та стилю боротьби він заслужено став одним із фаворитів чемпіонату.

До щирих привітань товаришів по команді та тренерів з нагоди вдалого дебюту курсантів-авіаторів приєдналось також командування ХНУПС та особовий склад факультету навчального закладу.

Підготував Володимир Лазарєв

Фото пресслужби ХНУПС

https://armyinform.com.ua/2021/09/kursanty-kozhedubivczi-gidno-predstavyly-ukrayinu-na-mizhnarodnyh-zmagannyah-zi-zmishanyh-yedynoborstv/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *