Курсанти з Одеси допомагають підготувати військову техніку до зими в Миколаївській та Хмельницькій областях

Понад пів сотні курсантів Військової академії (м. Одеса) наразі проходять практику у військових частинах Командування Сил логістики Збройних Сил України, на базі частин, що дислокуються у Миколаївській та Хмельницькій областях.

Перед початком практичних дій курсантів представили особовому складу, ознайомили з військовими частинами, їньою історією, підрозділами, матеріально-технічною базою.

Одразу ж з початком практики курсанти другого навчального курсу факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння Військової академії (м. Одеса) отримали важливе завдання — надати допомогу військовим частинам в переведенні озброєння та військової техніки на зимовий період експлуатації. Під час виконання цих робіт майбутні офіцери набувають практичних, подекуди унікальних знань і навичок в обслуговуванні озброєння та військової техніки, а також переймають корисний багаторічний досвід від справжніх фахівців-ремонтників.

Керівники стажування зазначають, що курсанти з перших днів проявляють підвищений інтерес до роботи в підрозділах і старанно виконують усі поставлені завдання, завзято намагаються вдосконалити набуті в аудиторіях теоретичні знання.

Військова практика для курсантів триватиме упродовж двох тижнів.

Фото пресслужби Військової академії (м. Одеса)

https://armyinform.com.ua/2021/10/kursanty-z-odesy-dopomagayut-pidgotuvaty-vijskovu-tehniku-do-zymy-v-mykolayivskij-ta-hmelnyczkij-oblastyah/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *