Курсанти Житомирського військового інституту показали високий рівень у використання і протидії БПЛА

У Житомирському військовому інституті імені С.П. Корольова відбулися навчально-тренувальні збори з фахівцями безпілотних літальних апаратів підрозділів силових структур, які призначені для боротьби з тероризмом, за координацією штабу Антитерористичного центру при Службі Безпеки України.

Начальник Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова генерал-майор Олександр Левченко зазначив:

«Наш інститут має відповідну базу, досвід і спеціалістів для організації таких заходів. Метою яких є підвищення спроможностей антитерористичних підрозділів, які мають на озброєнні безпілотні літальні апарати для боротьби з диверсійно-розвідувальними силами та досягнення взаємодії між підрозділами різних силових структур. Кожен підрозділ має реальний бойовий досвід, але зі своєю специфікою застосування, і обмін досвідом буде надзвичайно корисним нашій загальній справі – перемозі над ворогом».

Протягом кількох днів фахівці-«безпілотники» теоретично і практично працювали для того, аби вдосконалити систему використання БПЛА для пошуку визначених цілей в умовах протидії  засобів радіоелектронної боротьби.

Курсанти Житомирського військового інституту, які за свою роботу отримали позитивні оцінки від досвідчених фахівців із використання і протидії БПЛА, були активними учасниками зборів. Отже, майбутнє в безпілотної авіації України є, повідомляє пресслужба навчального закладу.

https://armyinform.com.ua/2021/10/kursanty-zhytomyrskogo-vijskovogo-instytutu-pokazaly-vysokyj-riven-u-vykorystannya-i-protydiyi-bpla/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *