Львів зустрічає Героїв

Сьогодні львів’яни урочисто зустрічали воїнів десантно-штурмової бригади, якою командує полковник Володимир Шворак. Майже рік ці мужні захисники виконували бойове завдання із захисту України від російської навали. За цей час було все — і розпачі від бойових втрат, і бодай невеликі, та все ж перемоги як над ворогом, так і над собою. Сказати теплі слова привітань та нагородити наших Героїв на плац військової частини прийшли перший заступник командувача ДШВ України бригадний генерал Олексій Шандар, керівники Львівського військового гарнізону, представники міської та обласної влади.

Молитовний чин за наших воїнів відслужили настоятель Львівського гарнізонного храму отець Тарас Михальчук. Проте, зрозуміло, що ні медалі та годинники, ні військові звання не зрівняються із головною нагородою для кожного воїна — теплими обіймами рідних і близьких.

І хоча бригада щойно повернулась додому, часу на відпочинок львівський десант майже не має — попереду чергові польові збори, навчання, а незабаром знову ротація на захист Батьківщини! Нехай вам щастить, крилаті піхотинці! Удачі та наснаги у вашій службі!

https://armyinform.com.ua/2021/07/lviv-zustrichaye-geroyiv/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *