Мінгарополітики та Міноборони залучатимуть Антирейдерську комісію Мін’юсту для повернення земель оборонного призначення

Мінгарополітики, Держгеокадастр та Міноборони залучатимуть Антирейдерську комісію Мін’юсту для повернення земель оборонного призначення, на які в незаконний спосіб були оформлені майнові права. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко на своїй сторінці в Facebook.

Поруч із незаконним користуванням землями Міноборони ми зіштовхнулися з проблемою нелегального набуття прав власності на їхні земельні ділянки. Відповідні записи містяться в Реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Тож під час наради з керівництвом Міноборони та Держгеокадастру прийняли спільне рішення про подання скарг до Антирейдерської комісії з метою скасування записів в Реєстрі про володіння землями оборонного призначення. Усунення записів з Реєстру стане законною підставою для вилучення земель із кадастрової карти та повернення ділянок в користування та володіння Міноборони.

За три місяці активної роботи ми вже маємо результати: повернуто ділянки Навчально-спортивної бази зимових видів спорту “Тисовець” на Львівщині, 25 га аеропорту в Умані та 1,8 га в смт Куяльник на Одещині. Наразі Держгеокадастр розглядає звернення Міноборони щодо повернення земель аеропорту “Шкільний” на Одещині, військової частини повітряних сил біля селища Віта-Поштова на Київщині, продовжується робота з повернення 0,6 га “Тисовця” і військових містечок в Умані.

Не менш важлива робота проводиться і щодо притягнення до відповідальності осіб, причетних до дерибану земель оборонного призначення. Всі зібрані документи будуть передані в органи прокуратури для проведення досудових розслідувань.

https://armyinform.com.ua/2021/06/mingaropolityky-ta-minoborony-zaluchatymut-antyrejdersku-komisiyu-minyustu-dlya-povernennya-zemel-oboronnogo-pryznachennya/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *