Міністр оборони України затвердив Порядок зарахування, відрахування та переведення осіб до військових ліцеїв

Міністр оборони України затвердив Порядок зарахування, відрахування та переведення осіб до військових (військово-морських, військово-спортивних) ліцеїв, ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Про це інформує Департамент військової освіти і науки Міністерства оборони України.

У наказі врегульовано питання організації зарахування до ліцею через проведення вступних випробувань, переведення ліцеїстів до інших закладів освіти, їхнє відрахування, а також визначено форми документів для заповнення.

Наказ Міністерства оборони України від 28.07.2021 № 220, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23.09.2021 № 1252/36874, розроблено фахівцями ДВОН МОУ з метою приведення нормативно-правових актів Міністерства оборони України у відповідність із Законом України «Про повну загальну середню освіту» у частині  затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів спеціалізованої освіти центральними органами виконавчої влади, що забезпечують формування державної політики у відповідній сфері.

Затвердження зазначеного нормативно-правого акта сприятиме забезпеченню прав громадян на доступність здобуття спеціалізованої освіти військового спрямування одночасно з повною загальною середньою освітою.

https://armyinform.com.ua/2021/10/ministr-oborony-ukrayiny-zatverdyv-poryadok-zarahuvannya-vidrahuvannya-ta-perevedennya-osib-do-vijskovyh-liczeyiv/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *