Міністри закордонних справ України та Чорногорії обговорили безпекову ситуацію в Південно-Східній Європі

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з Міністром закордонних справ Чорногорії Джордже Радуловичем. Про це йдеться на сайті глави  українського МЗС.

Вони домовилися активізувати політичний діалог та співпрацю у сфері торгівлі та інвестицій, зокрема в контексті підготовки візиту Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля до Чорногорії для участі в саміті глав урядів країн-учасниць Центральноєвропейської ініціативи.

Як повідомляється, Дмитро Кулеба поінформував Джордже Радуловича щодо безпекової ситуації на тимчасово окупованих територіях та вздовж державного кордону України в контексті останніх агресивних дій Росії. Джордже Радулович запевнив, що Чорногорія незмінно підтримує суверенітет і територіальну цілісність України.

Глави зовнішньополітичних відомств обмінялися думками щодо актуальної безпекової ситуації в Південно-Східній Європі, обговорили взаємодію України і Чорногорії в рамках міжнародних організацій та графік контактів двох держав на 2022 рік.

https://armyinform.com.ua/2021/11/ministry-zakordonnyh-sprav-ukrayiny-ta-chornogoriyi-obgovoryly-bezpekovu-sytuacziyu-v-pivdenno-shidnij-yevropi/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *