Міноборони презентувало проєкт Політики стратегічних комунікацій

У Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбувся міжвідомчий науково-практичний круглий стіл «Аспекти безпеки та оборони в контексті реалізації Дорожньої карти Партнерства у сфері стратегічних комунікацій між РНБОУ та Міжнародним секретаріатом НАТО».

З вітальним словом до ключових партнерів у секторі безпеки та оборони України, науковців та експертів, представників країн-членів НАТО звернувся заступник Міністра оборони України Ігор Старобінський. За його словами, саме фаховий аналіз засадничих аспектів реалізації стратегічних комунікацій у сфері оборони України має лягти в основу розбудови системи.

Старший радник з питань стратегічних комунікацій відділу оборонного співробітництва посольства США Девід Бентон, оцінюючи поступ стратегічних комунікацій, зазначив, що йому приємно працювати з командою, яка представляє Міноборони, адже це ентузіасти, які прагнуть досягти успіху.

− Їхня робота наближає Україну до НАТО, робить її  більш сумісною з державами-членами Альянсу, − зазначив міжнародний радник. А також нагадав, що до 1 липня цього року в результаті тривалої підготовчої роботи має бути розроблена та ухвалена Політика стратегічних комунікацій.

З доповіддю про формування та розвиток Страткому військового відомства виступив доктор філософії, експерт зі стратегічних комунікацій в оборонній сфері майор Євген Гарькавий.

Про започаткування системи стратегічних комунікацій Міноборони та роль у цьому питанні Північноатлантичного альянсу розповіла координаторка проєктів Центру інформації та документації НАТО Інна Басиста.

− У 2014 році, коли Україна опинилася під жорстким впливом російської пропаганди, влада звернулася до керівництва Альянсу за допомогою у відсічі агресору, зокрема в інформаційній сфері, − зазначила вона. – НАТО порекомендувало створення системи стратегічних комунікацій, яка передбачала не лише протидію зовнішнім загрозам, а й гарантувала створення стійких взаємозв’язків усередині країни.

Центр інформації та документації НАТО і нині надає допомогу Україні і цій царині згідно з Дорожньою картою Партнерства у сфері стратегічних комунікацій між Радою національної безпеки і оборони України та Міжнародним секретаріатом Альянсу.

Умежах круглого столу відбулися дискусії щодо формування та змісту національного наративу України, а також міжвідомчої співпраці органів безпеки і оборони у сфері стратегічних комунікацій, зокрема створення відповідного координуючого органу.

Заступник директора Директорату інформаційної політики у сфері оборони та стратегічних комунікацій МО України Ольга Куліш презентувала проєкт Політики стратегічних комунікацій Міністерства оборони України і Збройних Сил України. Відбулося його фахове обговорення.

https://armyinform.com.ua/2021/06/minoborony-prezentuvalo-proyekt-polityky-strategichnyh-komunikaczij/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *