Міноборони запроваджує сучасну парадигму «research and development» у розробці нових зразків зброї

Під час брифінгу керівництва оборонного відомства щодо перспектив та можливостей цифрової трансформації, впровадження інноваційних технологій у сфері оборони генеральний директор Директорату політики цифрової трансформації та інформаційної безпеки у сфері оборони МОУ Сергій Максимов повідомив, що підходи щодо виконання проєктів, орієнтованих на розробку нових зразків зброї, але не цифрових систем у сфері інформатизації, показали свою неефективність.

— Перші пів року існування Директорат політики цифрової трансформації та інформаційної безпеки зосередили перш за все на зміні правил гри. Замість дослідно-конструкторських робіт, які тривають багато років і коштують бюджету мільйони гривень, ми запроваджуємо сучасну парадигму «research and development», тобто на короткий цикл дослідження, що супроводжується  швидким втіленням та ефективними польовими випробуваннями, — зазначив Сергій Максимов та додав: — Замість розробки системи управління з нуля з багаторазовим дублюванням одних і тих самих етапів — швидке нарощування функціональності та випуск нових версій базових розробок. Введення системи максимальної уніфікації та стандартизації, що передбачає максимальні можливості заміни функціональних блоків та їх універсальність у використанні.

https://armyinform.com.ua/2021/10/mou-zaprovadzhuye-suchasnu-paradygmu-research-and-development-u-rozrobczi-novyh-zrazkiv-zbroyi/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *