Мінветеранів подало Офісу НАТО пропозиції зі створення системи переходу з військової кар’єри до цивільного життя

Очільниця Мінветеранів Юлія Лапутіна наголосила, що у провідних арміях світу згідно зі стандартами НАТО успішно існує система переходу з військової кар’єри до цивільного життя, так званий «шлях ветерана».

Подібну систему Мінветеранів також планує запровадити в Україні, повідомляє Урядовий портал.

«Цю роботу ми започаткували ще до широкомасштабної війни. Провели багато консультацій. Відколи Альянс відкрив тут свій Офіс на цю тему для українських військових проводилося дуже багато тренінгів, зусилля роками спрямовувалися на теоретичне навчання, але безпосередніх рішень приймалося, на жаль, мало. Зараз ми теж надали Офісу НАТО свої пропозиції щодо «шляху ветерана» і запрошуємо долучитися до запровадження його на практиці, бо ми дійсно цього потребуємо […] Усвідомлюючи навантаження на Міністерство оборони, ми готові сьогодні взяти на себе напрацювання механізму переходу, щоб він одразу був запущений уже після нашої перемоги», – заявила Юлія Лапутіна.

https://armyinform.com.ua/2022/05/08/minveteraniv-podalo-ofisu-nato-propozycziyi-zi-stvorennya-systemy-perehodu-z-vijskovoyi-karyery-do-czyvilnogo-zhyttya/