Мінветеранів спрямує 71 млн грн на перекваліфікацію та здобуття вищої освіти для ветеранів

Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Лютого 2024, 11:13

Міністерство у справах ветеранів України цьогоріч спрямує 71 мільйон гривень на перекваліфікацію ветеранів та здобуття вищої освіти.

Про це повідомив виконувач обов’язків міністра Олександр Порхун під час Форуму ветеранського бізнесу «Підтримка ветеранського підприємництва: від національної до регіональної перспективи».

Олександр Порхун зазначив, що міністерство постійно комунікує із закладами вищої освіти, завдяки чому вдалося розширили можливості для ветеранів здобувати освіту за рівнем магістра.

«На 2024 рік на перекваліфікацію та здобуття вищої освіти Міністерством передбачено 71 мільйон гривень — для того, щоб ви здобували освіту і рухались далі», — сказав він.

Форум відбувся в рамках програми «Підтримка організацій громадянського суспільства в Україні» та в межах фінансової підтримки Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії, що реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alertert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine.

Як повідомляла АрміяInform, Олександр Порхун заявив, що ветеранська політика потребує кардинальних змін та озвучив стратегічне бачення перезавантаження Міністерства ветеранів.

https://armyinform.com.ua/2024/02/29/minveteraniv-spryamuye-71-mln-grn-na-perekvalifikacziyu-ta-zdobuttya-veteranamy-vyshhoyi-osvity/