Митрополит Епіфаній в Окремому президентському полку освятив новий дзвін

Сьогодні в столиці, напередодні Дня захисників та захисниць України, предстоятель Православної церкви України Епіфаній звершив подячний молебень у храмі Архистратига Михаїла на території Окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького в Києві.

Метою його візиту було освячення дзвону до Дня захисників та захисниць України.

Наразі ми перебуваємо у стані неоголошеної, але реальної і страшної  війни, яка повсякденно забирає наших найкращих синів і доньок. Сьогодні ми молились, аби Господь оберігав наших українських воїнів, які стоять на сторожі територіальної цілісності та єдності української держави. А дзвін допоможе відганяти всі злі сили від цього місця. Вірю, що український народ є непереможним! зазначив Епіфаній у своїй промові.

Також  участь у молебні взяли командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський, народний депутат України, голова підкомітету з державної безпеки та оборони Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Ірина Верещук та військовослужбовці підрозділу.

Завдяки вашим молитвам, праці, патріотизму і відданості ми зробимо все для того, аби якомога швидше відчути нашу державу вільною, зауважила Ірина Верещук і побажала бійцям енергії та наснаги в їхній подальшій службі.

Генерал-полковник Олександр Сирський подякував  митрополиту Епіфанію  за молитву та за духовну підтримку, яку він надає Збройним Силам України. 

Духовність для Збройних Сил це запорука нашої перемоги. Цей величний поштовх вкрай важливий для нас, додав командувач Сухопутних військ ЗС України. 

Після молебня відбулося освячення дзвону, який напередодні Епіфаній подарував храму Архистратига Михаїла. 

Напередодні свята захисників та захисниць відзначили почесними грамотами.

Анна Кравченко

Фото – Дмитро Юрченко

https://armyinform.com.ua/2021/10/mytropolyt-epifanij-v-okremomu-prezydentskomu-polku-osvyatyv-novyj-dzvin/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *