Міжнародний Комітет Червоного Хреста передав Полтаві чергову допомогу

До Полтави прибули вантажі з гуманітарною допомогою, яку вчергове передали представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Так, 1600 продуктових і гігієнічних наборів та 50 сонячних ламп отримало місто для потреб переселенців. Про це повідомили в Полтавській міській раді.

Зокрема, надійшло 800 індивідуальних продуктових наборів, 800 індивідуальних гігієнічних наборів та 50 портативних сонячних ламп. У Полтаві цю допомогу прийняли відповідальні представники від міської влади.

— Набори передамо внутрішньо переміщеним особам, які проживають у нашій громаді. А лампи ми віддамо у комунальні заклади освіти, щоб забезпечити освітлення у разі зникнення електропостачання чи аварійних відключень. Ми вдячні за допомогу та підтримку. Наші внутрішньо переміщені особи потребують постійної підтримки і допомоги, — зазначили у міськраді.

Варто зауважити, що наразі в місті офіційно подали заяви на отримання статусу внутрішньо переміщеної особи майже 45 тисяч біженців з регіонів, де тривають активні бойові дії.

https://armyinform.com.ua/2022/05/07/mizhnarodnyj-komitet-chervonogo-hresta-peredav-poltavi-chergovu-dopomogu/