Морпіхи під час бою знищили ворожі БМП, танк, живу силу і взяли полонених

Ілюстративне фото

Ситуація щодо російського вторгнення

Особовий склад військових частин та підрозділів морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України у складі угруповань продовжує завдавати втрат російським окупантам та робити усе можливе для наближення перемоги України.

Про це повідомляє пресслужба Військово-Морських Сил ЗСУ.

«На Донецькому напрямку морські піхотинці влаштували засідку, в результаті чого знищили 2 БМП-2, танк, 15 осіб живої сили та взяли 3 полонених. Важливо, що майже усі полонені – це примусово мобілізовані з так званої «днр», – йдеться в повідомленні.

За інформацією ВМС ЗСУ, це в черговий раз демонструє усі «переваги» життя під російською окупацією. З боку кремлівських господарів вони мають відповідне ставлення: їх гонять як худобу на смерть й інколи навіть не видають засоби захисту.

«Виходячи з цього, у таких мобілізованих вибір не великий. Загинути від української зброї або бути розстріляним своїми. Однак, є й третій варіант – здатися в полон. Українці поважають міжнародне право, тому попри усю ненависть до російських нелюдів, полонених не вбивають», – наголосили в пресслужбі Військово-Морських Сил ЗСУ.

https://armyinform.com.ua/2022/08/03/morpihy-pid-chas-boyu-znyshhyly-vorozhi-bmp-tank-zhyvu-sylu-i-vzyaly-polonenyh/