На Донеччині військові здійснили авіанаведення вертольота Мі-8 на умовного противника

У районі проведення операції Об’єднаних сил активно відбуваються тренування та підготовка особового складу різних спеціальностей та родів військ. Армійська авіація, окрім виконання покладених на неї завдань за призначенням у Донецькій та Луганській областях, також постійно вдосконалює свою готовність до можливої ескалації ситуації з боку ворога. Про це повідомляє пресслужба ООС.

Так, офіцери груп бойового управління з оперативно-тактичних угруповань «Північ» та «Схід» тренувались наводити військово-транспортний вертоліт Мі-8 на умовного противника, а саме – знищували з повітря ворожу піхоту, легкоброньовану техніку та танки. 

Як повідомили представники армійської авіації, такі тренування дають змогу покращити взаємодію офіцерів групи бойового управління та екіпажів вертольотів, аби в реальності, за потреби, всі залучені військові професійно виконували бойові завдання. 

Офіцери також додали, що такі тренування відбуватимуться регулярно та залучатимуть до них й інших авіанавідників та екіпажів вертольотів.

https://armyinform.com.ua/2021/10/na-donechchyni-vijskovi-zdijsnyly-avianavedennya-vertolota-mi-8-na-umovnogo-protyvnyka/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *