На Київщині знайшли 1332 тіла вбитих росіянами українців

Ілюстративне фото

На Київщині правоохоронці виявили 1332 тіла українців, вбитих окупантами. В останньому похованні знайшли 7 страчених людей. У жертв простріляні коліна і голова.

Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов у Telegram-каналі.

З початку широкомасштабного наступу росії на Україну поліція Київської області зареєструвала більше 3 тисяч кримінальних проваджень, злочинів, які були вчинені безпосередньо армією російської федерації.

«На жаль, ми і досі знаходимо тіла вбитих  українців, сьогодні це вже 1332 тіла і більшість з них вбито саме зі стрілецької зброї, або автоматична, або снайперська, або навіть останнє поховання – 7 людей страчені. У жертв були простріляні і коліна, і голова. Підкреслюю, що це цивільні люди», – зазначив Андрій Нєбитов.

Наразі Національна поліція працює з фахівцями Міжнародного кримінального суду та іншими іноземними експертами.

«Маю надію, що іноземні делегації і люди, які живуть в Європі будуть чітко розуміти, що російська федерація принесла в нашу країну агресію, вбивства і руйнування. Тож винні у цих злочинах мають бути покарані», – наголосив начальник Головного управління Національної поліції в Київській області.

https://armyinform.com.ua/2022/06/20/na-kyyivshhyni-znajshly-1332-tila-vbytyh-rosiyanamy-ukrayincziv/