На Львівщині стартували збори оперативного резерву першої черги

Сьогодні на базу зенітного ракетного полку імені Івана Виговського, де розпочалися  збори з оперативним резервом першої черги, прибули більш ніж 100 резервістів. 

Як інформує служба зв’язків з громадськістю повітряного командування «Захід», упродовж двох тижнів адміністрація зборів проведе із резервістами заняття з низки різних військових дисциплін. 

Під час навчання основна увага приділятиметься практичній складовій.

«Тут можна зустріти людей різного віку і професій. Працівники ІТ-сфери, приватні підприємці, «барбери», кур’єри, кухарі, робітники тощо. Та об’єднує їх одне – всі вони розуміють важливість захисту нашої країни, бо хто, як не вони! Чимало з них мають бойовий досвід на сході України», – йдеться в повідомленні.

Крім того, в перший же день зборів із оперативним резервом проведена агітаційна робота із залучення до військової служби в резерві за контрактом. Після завершення зборів усі резервісти отримають грошові виплати. А той, хто підпише контракт на проходження служби у військовому резерві з цією військовою частиною та не матиме правопорушень, отримає одноразове грошове заохочення. 

‒ Є багато людей, охочих підписати контракт резервіста. Водночас і серед резервістів є такі, які мають намір підписати після зборів контракт із військовою частиною. Великі збори резервістів необхідні, щоб за потреби підсилити ЗС України досвідченими бійцями в найкоротші терміни для захисту нашої країни, ‒ розповів старший офіцер мобілізаційної групи відділу персоналу штабу ПвК «Захід» підполковник Степан Квасниця.

https://armyinform.com.ua/2021/09/na-lvivshhyni-startuvaly-zbory-operatyvnogo-rezervu-pershoyi-chergy/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *