На Львівщині завершився курс місії ORBITAL з ведення бойових дій в умовах урбанізованої місцевості

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного закінчився  британський курс з підготовки українських інструкторів,  спрямований на вдосконалення знань і навичок з ведення бойових дій в умовах урбанізованої місцевості.

Як розповів керівник пресслужби МЦМБ капітан Віталій Ілик, відповідний Курс тренувальної місії операції ORBITAL пройшли 35 інструкторів Навчального центру підготовки підрозділів та батальйону позначення дій противника OPFOR Міжнародного центру миротворчості та безпеки. А також представник штурмового батальйону «Айдар». 

Курс тривав три тижні й мав як теорію, так і практичні вправи на навчальних місцях з елементами міської забудови та урбанізованої місцевості.  Результатом навчання стали нові знання і навички українських військових. Всі вони отримали міжнародні сертифікати, які дають право  самостійно проводити тренінги на відповідну тематику.

Начальник навчального центру підготовки підрозділів МЦМБ полковник Павло Рожко подякував британським колегам за чергову допомогу британських військових у вишколі українських спеціалістів.

Фото – капітан Віталій Ілик

https://armyinform.com.ua/2021/06/na-lvivshhyni-zavershyvsya-kurs-misiyi-orbital-z-vedennya-bojovyh-dij-v-umovah-urbanizovanoyi-misczevosti/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *