На Миколаївщині відкрили меморіальну дошку морпіхові Денису Юшку, який загинув від кулі снайпера під Водяним

У селі Новобогданівка Миколаївської області на фасаді загальноосвітньої школи відкрили меморіальну дошку її випускникові матросу Юшку Денису Павловичу.

Про це повідомляє пресслужба бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського.

– Кожного разу, діти, коли ви йтимете до школи, дивіться в очі Дениса, дякуйте йому і всім захисникам, що ви не чуєте розривів снарядів, що не знаєте війни, що маєте можливість жити під мирним небом. Пам’ятайте Дениса, пам’ятайте, що він загинув за мир на рідній землі. Честь та світла пам’ять воїнам, які загинули в боротьбі за свободу та незалежність нашої країни, – наголосив голова благодійної організації «Благодійного фонду «Українські серця» Олег Баркаренко під час відкриття пам’ятної дошки Денису.

Присутні на заході рідні та близькі Дениса, бойові побратими, представники ГО «Асоціації учасників та інвалідів АТО» Миколаївщини, представники місцевої влади, волонтери та односельчани вшанували загиблого воїна хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки.

– Я пам’ятаю, як ми познайомились з Денисом, як він прийшов до нас у підрозділ, – згадує Дениса побратим матрос Олексій Шендріков, – він був струнким, худорлявим, але він нічого не боявся, виконував всі поставлені завдання. Він був спритний, завжди швидко переміщувався траншеями, добре володів озброєнням підрозділу. Ми зібрались тут, щоб вшанувати пам’ять нашого побратима Дениса Юшка, який хоробро зі зброєю в руках боронив свою Батьківщину, який гідно загинув за рідну землю, завдяки йому ми можемо мирно жити.

Матрос Денис Юшко загинув 8 квітня 2021 року поблизу с. Водяне Донецької області від кулі снайпера.

Указом Президента України № 202/2021 від 20 травня 2021 року «За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

https://armyinform.com.ua/2021/09/na-mykolayivshhyni-vidkryly-memorialnu-doshku-morpihovi-denysu-yushku-yakyj-zagynuv-vid-kuli-snajpera-pid-vodyanym/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *