На Одещині запроваджено подовжену комендантську годину

Про це у Facebook повідомляє оперативне командування «Південь»:

«УВАГА! В ОДЕСІ ТА ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАПРОВАДЖЕНО ПОДОВЖЕНУ КОМЕНДАНТСЬКУ ГОДИНУ!

Розпорядженням начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, на території міста Одеса та Одеської області запроваджено комендантську годину з 22 години 00 хвилин 8 травня 2022 року до 05 годин 00 хвилин 10 травня 2022 року.

Заборонено перебування людей у зазначений період часу на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.

РОБОТА ТРАНСПОРТУ

9 травня буде зупинена робота залізничного вокзалу Одеси та автостанцій і автовокзалів розташованих на території Одеси та Одеської області.

Не працюватимуть приміські та міжміські автобусні маршрути на території Одеської області.

В місті Одеса буде забезпечено чергування рухомого складу КП «Одесміськелектротранс» на основних маршрутах міста.

Переміщення пішки, громадським та особистим транспортом – обмежується та дозволяється лише за наявності документів, що засвідчують необхідність такого переміщення (направлення на лікування, посвідчення про відрядження, посвідчення працівника підприємства безперервного циклу тощо).

РОБОТА ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ

Без змін в місті Одеса та Одеській області працюватимуть підприємства та організації критичної інфраструктури – швидка допомога, ДСНС, тощо.

Лікарні та аптеки працюють в штатному режимі.

Забороняється робота та відвідування ринків, закладів громадського харчування, кафе, ресторанів, торгівельно-розважальних закладів, парків відпочинку, спортивних закладів, магазинів, торгових точок та АЗС.

Дозволяється проведення весняних польових робіт, вигул та випас домашніх тварин та худоби (за наявності не більше трьох супроводжуючих людей), а також дозволено переміщення для забезпечення заходів щодо забезпечення їжею та лікування тварин.

Проведення запланованих поховань та пов’язаних з ними ритуальних заходів дозволяється за наявності мінімально необхідної кількості присутніх (близькі родичі та друзі).

Вигул собак дозволяється поблизу будинку, не віддаляючись від місця проживання, з максимально коротким часом прогулянки. При собі мати документи, що засвідчують особу.

Ще раз наголошуємо комендантську годину запроваджено на території міста Одеса та Одеської області з 22 години 00 хвилин 8 травня 2022 року до 05 годин 00 хвилин 10 травня 2022 року.

Одеська обласна військова адміністрація звертається з проханням до одеситів та мешканців області з розумінням поставитися до введених обмежень та не порушувати їх. Такі заходи необхідні, в першу чергу, задля Вашої безпеки, що тим самим збереже Ваше життя, бо наслідки можуть бути фатальними!»

https://armyinform.com.ua/2022/05/07/na-odeshhyni-zaprovadzheno-podovzhenu-komendantsku-godynu/