На Полтавщині для дітей-переселенців влаштували свято «Україна понад усе»

На Полтавщині для дітей з родин переселенців організували та провели патріотичний захід «Україна понад усе». Він відбувся у приміщенні Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького.

Розваги, конкурси та інтерактивні ігри для малечі провели аніматори та місцеві музиканти. Також на захід завітали українські захисники одного з військових підрозділів ЗС України.

Військовослужбовець Марина з присутніми провела майстер-клас. Вона разом з дітьми створила патріотичне артполотно «Долоньки єднання», яке символізувало незламність України. На ньому маленькі українці з Харкова, Києва, Маріуполя та Лубен залишили тепло своїх рученят.

— Діточкам з родин, які через вторгнення окупантів мусили покинути свої домівки, необхідно допомогти розслабитися та адаптуватися до нових умов проживання. Їм потрібно відволіктися від важкого сьогодення та подарувати чудовий настрій. Своєю чергою від них ми отримали також маленький заряд енергії, який дарували їхні усмішки, — зазначила військовослужбовець Марина.

Наприкінці зустрічі дітлахи разом з дорослими виконали гімн України, а також отримали солодощі та сфотографувалися на згадку про подію на тлі створеного полотна.

https://armyinform.com.ua/2022/05/07/na-poltavshhyni-dlya-ditej-pereselencziv-vlashtuvaly-svyato-ukrayina-ponad-use/