На Полтавщині доньці загиблого воїна передали орден Богдана Хмельницького

У Терешківській громаді, що на Полтавщині, передали орден Богдана Хмельницького рідним загиблого українського захисника Сергія Шишацького.

47-річний Сергій Шишацький у 2014 році підписав свій перший контракт з оборонним відомством. З перших днів військової агресії рф проти України воїн мужньо боронив наші кордони. Разом з бойовими побратимами перебував на передових рубежах Луганської області. Мав низку бойових нагород та відзнак від командування.

Пізніше Сергій повернувся до цивільного життя, але ненадовго. Вже у 2021 році Сергій Шишацький повернувся до війська. Проходив службу у складі окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка.

На жаль, у перший день широкомасштабного вторгнення рф на територію України Сергій загинув. Це сталося під час виконання бойового завдання щодо зупинки прориву противника на Харківщині. Тривалий час близькі та рідні не знали про долю Сергія. На початку квітня тіло та документи воїна були знайдені поблизу населеного пункту Мартове, що неподалік Чугуєва.

Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня вручили доньці загиблого воїна Альоні. Нагороду передали голова місцевої громади та представники Полтавського РТЦК та СП. Також на заході були присутні вдова загиблого військовослужбовця Тетяна та його сестри.

Присутні вшанували пам’ять загиблих українських захисників хвилиною мовчання.

Фото: Терешківська ТГ

https://armyinform.com.ua/2022/08/03/na-poltavshhyni-donczi-zagyblogo-voyina-peredaly-orden-bogdana-hmelnyczkogo/