На «Широкому Лані» стартували навчальні збори резервістів

На полігоні Міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів «Широкий Лан» стартував місячний навчальний збір військовозобов’язаних оперативного резерву другої черги однієї з піхотних бригад, повідомляє у Facebook служба зв’язків з громадськістю оперативного командування «Південь».

Резервістів з Миколаївської, Кіровоградської, Херсонської, Вінницької та Одеської областей розмістили в наметовому містечку та забезпечили всім необхідним майном і спорядженням для проходження навчального збору.

Керівник навчальних зборів, заступник командувача оперативного командування «Південь» генерал-майор Андрій Соколов привітав резервістів з початком вишколу та наголосив, що основним його завданням є підготовка оперативного резерву для того, щоб навчитися бити ворога, бути готовими повсякчас захистити нашу державу від агресора.

Командир військової частини, до складу якої прибули резервісти, підполковник Олег Бова повідомив, що резервісти опанують теоретичні і практичні навички індивідуальної та колективної підготовки, а також у складі підрозділів бригади пройдуть бойове злагодження та будуть здатні виконувати завдання за призначенням.

Зі свого боку представник сержантського складу молодший сержант Микола Сирота підкреслив, що бере участь у навчальних зборах резервістів постійно.

— Для нас, резервістів, це можливість відновити і вдосконалити свої військові навички та вміння. Зважаючи на ворожу агресію РФ, обов’язок кожного громадянина — пройти подібну підготовку, набути нових військових знань та вмінь, бути готовим захищати свою країну. Бажаю всьому особовому складу резервістів доброго здоров’я та вдалого виконання поставлених завдань, — зауважив молодший сержант.

До привітань особового складу окремої піхотної бригади приєднався заступник командира Корпусу резерву Сухопутних військ ЗС України полковник Андрій Грицьков.

За традицією після промов та привітань розпочалося вручення резервістам особистої стрілецької зброї, а згодом під Бойовим прапором — церемонія складання військової присяги на вірність українському народові.

https://armyinform.com.ua/2021/09/na-shyrokomu-lani-startuvaly-navchalni-zbory-rezervistiv/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *