На Сумщині встановили додаткові обмеження в 5-кілометровій зоні біля кордону з рф

Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Лютого 2024, 21:13

Ілюстративне фото

У Сумській області в межах 5-кілометрової зони від кордону з росією встановлюються додаткові обмеження особливого режиму.

Відповідний наказ підписаний начальником Сумської обласної військової адміністрації Володимиром Артюхом та командиром оперативно-тактичного угруповання «Суми», повідомляє Сумська ОВА.

«У період з 26 лютого 2024 року до завершення дії правового режиму воєнного стану встановити на території Сумської області додаткові тимчасові обмеження особливого режиму», — йдеться в наказі.

Документ забороняє вільний вʼїзд (допуск), перебування, проживання, пересування осіб і проведення робіт, не повʼязаних з будівництвом, облаштуванням та утриманням інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, огорож, прикордонних знаків, прикордонних просік, комунікацій.

Так не дозволені роботи, пов’язані із проведенням аварійних, рятувальних робіт, наданням екстреної медичної допомоги, реагуванням на правопорушення, їх попередженням, розкриттям та розслідуванням в межах пʼятикілометрової зони від державного кордону України поза межами населених пунктів у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Суми».

Також заборонене проведення робіт не повʼязаних з виконанням завдань у ході підготовки та ведення операції (бойових дій) та охорони державного кордону.

Як повідомляла АрміяInform, російські загарбники продовжують обстрілювати прикордонні території Чернігівської та Сумської областей. Усього протягом минулої доби нараховано 12 обстрілів (87 вибухів) із різних видів озброєння.

https://armyinform.com.ua/2024/02/21/na-sumshhyni-vstanovyly-dodatkovi-obmezhennya-v-5-kilometrovij-zoni-bilya-kordonu-z-rf/