На Запоріжжі Президент провів нараду з військовим командуванням щодо ситуації на фронті

Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Лютого 2024, 15:08

Під час робочої поїздки до Запорізької області Президент України Володимир Зеленський провів нараду з військовим командуванням щодо безпекової ситуації на Запоріжжі.

Про це повідомляє Офіс Президента України.

Під час наради глава держави заслухав доповіді командувачів ОСУВ «Таврія» бригадного генерала Олександра Тарнавського та бригадного генерала ОУВ «Запоріжжя» Володимира Горбатюка про ситуацію на полі бою.

«Зокрема, йому доповіли щодо оборонних дій на Авдіївському напрямку, ситуації в районі Роботиного та на інших ділянках фронту, про облаштування оборонних рубежів», — йдеться у повідомленні.

Також начальники обласних управлінь Служби безпеки України та Національної поліції доповіли Президентові щодо захисту об’єктів критичної інфраструктури та оборонно-промислового комплексу в регіоні від розвідувальної та диверсійної діяльності ворога.

Як повідомляла АрміяInform, Президент відвідав передові позиції українських захисників у районі села Роботине на Запоріжжі.

https://armyinform.com.ua/2024/02/04/na-zaporizhzhi-prezydent-proviv-naradu-z-vijskovym-komanduvannyam-shhodo-sytuacziyi-na-fronti/