На Запоріжжі викрили банду, яка викрала 350 сонячних панелей з зони бойових дій

Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Березня 2024, 20:59

Злочинне угруповання з трьох місцевих жителів поцюпило панелі з території електростанцій, розташованих поблизу лінії фронту.

Про це повідомив 29 березня Офіс Генерального прокурора.

За даними слідства, один із підозрюваних розробив схему «швидкого» збагачення коштом майна одного з енергогенеруючих підприємств, яке було залишене власниками через повномасштабне вторгнення рф та розміщення поблизу лінії оборони Запорізької області.

Розуміючи, що через активні бойові дії у Василівському районі сонячні панелі, які розміщені на території двох електростанцій поблизу Степногірська, залишились без охорони та належного нагляду, вирішив їх викрасти.

До реалізації злочинного плану він залучив двох знайомих, яким запропонував здійснення безпосереднього демонтажу енергообладнання. На себе ж поклав функцію спостерігача за прилеглою місцевістю з метою запобігання викриття.

За вересень-листопад 2023 року членам угруповання вдалося демонтувати та викрасти понад 350 сонячних панелей вартістю понад 1,2 млн грн.

Тепер всім трьом оголошено про підозру.

Як повідомляла АрміяInform, у Британії сталася крадіжка майна для українських військових.

https://armyinform.com.ua/2024/03/29/na-zaporizhzhi-vykryly-bandu-yaka-vykrala-350-sonyachnyh-panelej-z-zony-bojovyh-dij/