Начальник ГУР розповів про статус селища тьоткіно у курській області рф

Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Березня 2024, 12:41

Кирило Буданов
Кирило Буданов. Джерело фото: gur.gov.ua

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов розповів, яка зараз ситуація у селищі тьоткіно у курській області російської федерації, про захоплення якого раніше звітували російські добровольці.

Свої коментарі Кирило Буданов надав під час прямого ефіру телемарафону «Єдині новини» 31 березня 2024 року.

Зокрема, на запитання ведучої, хто зараз контролює тьоткіно, начальник ГУР зазначив, що наразі це сіра зона.

«Я так думаю, що ніхто (не контролює, — ред.). Це така сіра зона стала. Там і населеного пункту не сильно залишилось», — зазначив Кирило Буданов.

На запитання, чи залишаються зараз російські добровольці у брянській, курській, бєлгородській областях рф, начальник ГУР повідомив, що переважно у бєлгородській області.

«Здебільшого це бєлгородська область. І ви бачите, можливо, чули з телеграм-каналів, російських перш за все, що грайворонівський район — він взагалі вже обезлюднив, бо ідуть постійні бойові дії. Щось відбувається в самому місті бєлгород. Там ситуація важка. Росіяни на собі почали відчувати, як це — жити у війні», — заявив Кирило Буданов.

Як повідомляла АрміяInform, бійці легіону «Свобода росії», «Російського добровольчого корпусу» та «Сибірського батальйону», які воюють на боці Сил оброни України проти російських військ, у березні 2024 року влаштовували рейди на територію російської федерації. Кирило Буданов прогнозує, що вони ще просунуться вглиб росії.

https://armyinform.com.ua/2024/03/31/nachalnyk-gur-rozpoviv-pro-status-selyshha-totkino-u-kurskij-oblasti-rf/