Напередодні засідання ради ЄС відбудеться міжнародний благодійний телемарафон на підтримку України

Сьогодні в Амстердамі, напередодні засідання ради ЄС, відбудеться міжнародний благодійний телемарафон на підтримку України Embrace Ukraine. Про це повідомив Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

«Нагадую, що сьогодні, напередодні засідання Європейської Ради у Брюсселі, в Амстердамі відбудеться міжнародний благодійний телемарафон на підтримку України Embrace Ukraine — #StrivingTogether
Участь у проєкті візьмуть легендарні зірки Єробачення, політичні лідери, громадські активісти та діячі культури.

Ми прагнемо консолідувати європейську аудиторію навколо теми готовності України стати частиною родини ЄС. Сьогодні наші митці, артисти підкорюють сцени та екрани Європи, а з ними серця європейців. Цей захід вкотре відкриє для мільйонів глядачів культурну, талановиту, сильну, вільну Україну, яка має бути частиною ЄС на законних засадах.

У межах марафону будуть зібрані кошти через глобальну платформу UNITED24 — на закупівлю рентген-апаратів С-арки для закладів охорони здоров’я, що надають допомогу пораненим та постраждалим внаслідок війни.

Музейна площа в Амстердамі. Дивіться онлайн на провідних телеканалах країни, на Київстар ТБ та YouTube-каналах 1+1 і Atlas Festival» , – йдеться в повідомленні.

https://armyinform.com.ua/2022/06/21/naperedodni-zasidannya-rady-yes-vidbudetsya-mizhnarodnyj-blagodijnyj-telemarafon-na-pidtrymku-ukrayiny-embrace-ukraine/