Народний артист росії збирається на фронт із концертом для захисників України

Народний артист росії Володимир Назаров — уродженець Новомосковська, що на Дніпропетровщині. Коли йшли важкі бої в Донецькій та Луганській областях, він та його дружина повернулися на батьківщину. Згодом отримали українське громадянство. Сьогодні він допомагає нашій армії та збирається на фронт із концертом. Про це артист розповів на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Володимир Назаров — відомий композитор, співак, актор, режисер-постановник, професор московської академії музики імені Гнесіних та Київського інституту музики імені Р.І. Глієра.

Митець понад сорок років жив і працював у росії, а з початком війни активно працює на ниві української культури.

У день широкомасштабного вторгнення російських військ на територію України, 24 лютого, Володимиру Назарову виповнилося 70 років. Вже за тиждень, у той час, коли точилися запеклі бої з російськими агресорами за Київ, він разом із друзями створив кліп, присвячений героям, які мужньо боронять Україну.

—  Музика завжди була на боці добра та світла! Я зібрав своїх однодумців, співачку POLYNA зі США, блогера та художника Ліку Архангельську, і ми створили кліп FREEDOM. Я написав музику, POLYNA написала текст і заспівала англійською мовою, SKAI з Британії зробив аранжування! Наш кліп — це гімн Героям України, які мужньо відбивають агресію божевільного фюрера, — розповів Володимир Назаров.

А ще, паралельно з творчістю, артист хотів вступити до лав Збройних Сил України, але, з його слів, в окопи не пустили.

— По-перше, 70 років. По-друге, командир героїв, які б’ються на передовій, — легендарний «Дід» (псевдо. — Авт.) сказав, що не може допустити, аби в мій талановитий лоб влетів іржавий кацапський снаряд і позбавив їх можливості послухати мої пісні, коли я приїду з артистами на передову, — зазначив Володимир Васильович. — Ми вдарили по руках і призначили концерт на 1 червня, День захисту дітей. І почнемо виступ із нашого знаменитого хіта — «Танцю каченят».

[embedded content]

Фото Володимир Назаров, Facebook

https://armyinform.com.ua/2022/05/17/narodnyj-artyst-rosiyi-zbyrayetsya-na-front-iz-konczertom-dlya-zahysnykiv-ukrayiny/