НАТО посилить своє Представництво в Україні і продовжить надавати активну підтримку Україні

Прочитаєте за: 2 хв. 23 Лютого 2024, 20:24

Заступник Міністра оборони України Станіслав Гайдер зустрівся з помічником Генерального секретаря НАТО Борісом Руге, який відвідує Україну.

Про це повідомляє Міністерство оборони України, передає АрміяInform.

Заступник Міністра оборони України привітав рішення Альянсу про відновлення повноцінної роботи Представництва НАТО в Україні та плани щодо збільшення його чисельності.

«Впевнений, що це надасть нам додатковий імпульс в реалізації рішень Вільнюського саміту та сприятиме підготовці до Саміту НАТО у Вашингтоні», — сказав він.

Станіслав Гайдер наголосив, що Міністерство оборони з максимальною відповідальністю ставиться до імплементації всіх рішень для наближення членства України в НАТО.

Він зауважив, що оборонне відомство закінчує опрацювання плану з виконання завдань адаптованої Річної національної програми за які відповідальне відомство.

«Наші вимоги до виконавців кожного з індикаторів — досягнення максимальних показників ефективності виконання кожного заходу», — сказав заступник Міністра оборони.

У свою чергу Боріс Руге підтвердив, що НАТО посилить своє Представництво в Україні і продовжуватиме надавати активну підтримку Україні у її боротьбі проти російської агресії та проведенні необхідних реформ.

«Українська армія зараз б’ється у дуже складних умовах і Генеральний секретар НАТО робить все можливе, щоб мобілізувати якомога більшу підтримку від країн-членів Альянсу», — сказав він.

Сторони також обговорили важливість підготовки до початку роботи Спільного центру Україна — НАТО, політичне рішення про створення якого було ухвалене минулого тижня.

«Ми вже розпочали опрацювання організаційних питань у взаємодії з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції», — сказав Станіслав Гайдер.

Заступник Міністра оборони під час зустрічі поінформував помічника Генсека НАТО про пріоритетні напрямки роботи Міноборони щодо інституційного розвитку.

«Наше завдання — побудова Міністерства як сильної та прозорої інституції, яка є координатором Сил оборони», — сказав Станіслав Гайдер.

Раніше АрміяInform повідомляла, що Президент України назвав зустріч із делегацією сенаторів у Львові «серйозним меседжем з боку США».

https://armyinform.com.ua/2024/02/23/nato-posylyt-svoye-predstavnycztvo-v-ukrayini-i-prodovzhyt-nadavaty-aktyvnu-pidtrymku-ukrayini/