Нацрада заборонила трансляцію в Україні телеканалу “Білорусь 24”

Телеканал “Білорусь 24” виключили з переліку програм, дозволених для ретрансляції в Україні. Таке рішення у четвер, 10 червня, ухвалила Національна рада з питань телебачення та радіомовлення, повідомляє Обозреватель.

Підставою для такого рішення стала трансляція каналом контенту, забороненого в Україні. Про це повідомила пресслужба Нацради.

“Підставою для вилучення телеканалу із переліку дозволених для ретрансляції програм стало розміщення в його ефірі аудіовізуальних творів, заборонених для демонстрування на території України, та фільмів за участю акторів, внесених Міністерством культури та інформаційної політики до переліку осіб, які загрожують національній безпеці нашої держави”, – вказано в повідомленні.

У Нацраді зазначили, що моніторинг ефіру каналу “Білорусь 24” виявив елементи розпалювання національної ворожнечі та трансляцію фільмів і програм із забороненими в Україні акторами й контентом.

Зокрема, транслювалися передачі за участю Олега Газманова, Бориса Щербакова й Ольги Кормухіної. Ба більше, в ефірі “Білорусь 24” лунали зневажливі висловлювання на адресу батальйону “Донбас”, який у складі Нацгвардії воює на Донбасі проти російської агресії.

Моніторинг також зафіксував елементи розпалювання національної ворожнечі, через що Нацрада ухвалила рішення про виведення білоруського держканалу з переліку дозволених для ретрансляції на території України.

Нагадаємо, Європарламент закликав ЄС від’єднати Білорусь від SWIFT. Обмежувальні заходи можуть бути застосовані через примусову посадку рейсу Ryanair і затримання журналіста Романа Протасевича.

https://armyinform.com.ua/2021/06/naczrada-zaboronyla-translyacziyu-v-ukrayini-telekanalu-bilorus-24/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *