Необхідність імунізації підтвердив власним прикладом начальник Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Корнійчук

Не варто сподіватися, що «Дельта» омине українців. Випадки зараження новим штамом уже зафіксовані в Україні. Вихід, щоб уникнути локдаунів, переповнених лікарень і втрачених життів, лише один – вакцинація.

Це підтвердив і власним прикладом начальник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Корнійчук.

Як повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗСУ, нині українська армія протистоїть підступному ворогу в районі проведення операції Об’єднаних сил та на адмінмежі з тимчасово окупованою АР Крим. Тож не дозволити коронавірусу вдарити нашим захисникам у спину –  це наша спільна важлива справа.

Як інформувала АрміяInform, станом на 20 липня від початку вакцинальної кампанії у Збройних Силах України 119 725 осіб отримали 1 дозу вакцини. З них – 6 957 військових медиків. Повторно провакциновано 64 400 осіб. За минулу добу проти COVID-19 щеплено 4092 особи.

Зосередься на головному, вакцинуйся і не думай про хворобу!

https://armyinform.com.ua/2021/07/neobhidnist-imunizacziyi-pidtverdyv-vlasnym-prykladom-nachalnyk-generalnogo-shtabu-zsu-general-lejtenant-sergij-kornijchuk/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *