Німецька мережа будівельних супермаркетів йде з ринку рф: за один євро продає бізнес

фото ілюстративне

OBI продає свій російський бізнес за один євро.

Німецька OBI GmbH, яка володіє російською мережею будівельних супермаркетів OBI, остаточно йде з рф та продає свій бізнес за один євро, повідомляють російські ЗМІ.

Довідково. OBI прийшла до росії у 2003 році. У країні мережа має 27 гіпермаркетів, у них працюють близько 4,9 тис. співробітників. Це приблизно одна десята загальної чисельності персоналу OBI у світі. Загалом компанія має 670 філій в 11 країнах.

Нещодавно OBI GmbH підписала угоду з групою російських інвесторів щодо продажу ним шести юридичних осіб російської мережі DIY-магазинів OBI. Згідно з її умовами, на першому етапі 40 % часток у цих фірмах перейдуть групі інвестиційно-будівельних компаній Max, а 60 % — бізнесменові Йозефу Ліокумовичу. Сума угоди символічна, вона становить 1 євро. Закриття угоди з німецьким холдингом підтвердили також один із партнерів покупців та джерело, близьке до російського підрозділу OBI.

Про вихід з російського ринку в OBI GmbH заявили ще в березні. Тоді в заяві компанії йшлося, що вона «глибоко стурбована трагічним розвитком та наслідками» подій в Україні: «Це вже вплинуло на життя незліченної кількості людей і призвело до непередбачуваних наслідків для нашої ділової діяльності». OBI заявила, що компанія «не має іншого виходу, крім як припинити вести бізнес у росії».

https://armyinform.com.ua/2022/07/31/nimeczka-merezha-budivelnyh-supermarketiv-jde-z-rynku-rf-za-odyn-yevro-prodaye-biznes/