Нова підозра нардепу Нестору Шуфричу — за фінансування росгвардії у Криму

Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Лютого 2024, 14:31

Служба безпеки спільно з Офісом Генерального прокурора і ДБР зібрала нові докази антиукраїнської діяльності народного депутата Нестора Шуфрича, який уже підозрюється у державній зраді.

Про це повідомляє сайт СБУ.

За даними слідства, фігурант налагодив схему фінансування російських окупаційних угруповань у тимчасово захопленому Криму.

Зокрема, за даними СБУ, Нестор Шуфрич платив гроші росгвардії за воєнізовану охорону своєї елітної нерухомості на території півострова.

Лише за 3 місяці 2016 року підконтрольна йому компанія сплатила окупантам за ці послуги понад пів мільйона російських рублів.

«Мова йде про недобудований профілакторій загальною площею понад 4,5 тис. квадратних метрів, розташований біля моря у селищі Сімеїз», — йдеться в повідомленні СБУ.

Під час обшуків в офісах афілійованих із нардепом комерційних структур і помешканнях фігурантів у Києві виявлено документацію, печатки та інші речові докази злочинної діяльності.

На підставі задокументованих фактів слідчі Служби безпеки і ДБР повідомили Нестору Шуфричу та його юристу про підозру за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України).

https://armyinform.com.ua/2024/02/08/nova-pidozra-nardepu-nestoru-shufrychu-za-finansuvannya-rosgvardiyi-u-krymu/