Обстріли Миколаєва: пошкоджено понад 70 будинків, є загиблі та поранені

Сьогодні вночі, 1 серпня, війська РФ завдали ударів по Миколаєву. Відомо про ураження приватних житлових будинків, приміщення травматичного пункту однієї із лікарень міста, гуманітарного складу з медичними препаратами, транспортних засобів. На місцях подій правоохоронці фіксують воєнні злочинів з боку військ рф за ст. 438 Кримінального кодексу України, повідомляє Департамент комунікації Нацполіції.

«Після вчорашніх масованих обстрілів по обласному центру поліцейські задокументували 58 пошкоджених приватних та 13 багатоквартирних будинків, приватні гаражі, навчальні заклади, приватні офіси, приміщення готелю, комунальні та приватні підприємства, адмінбудівлі. Серед цивільних є загиблі та постраждалі», – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що 31 липня ударів зазнали території Баштанського та Миколаївського районів. Обстріли здійснювались поза межами населених пунктів. Внаслідок чого відбулись займання полів та знеструмлення у селах Лепетиського старостинського округу.

Упродовж доби поліцейські підрозділи опрацювали 810 сигналів, що надійшли від громадян. Практично всі вони стосувалися наслідків обстрілів, відзначають у Нацполіції.

https://armyinform.com.ua/2022/08/01/obstrily-mykolayeva-poshkodzheno-ponad-70-budynkiv-ye-zagybli-ta-poraneni/