Очільник поліція окупованої Голої Пристані отримав 15 років

Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Березня 2024, 19:18

Очікують розгляду суду справи 15 перебіжчиків, ще 5 зрадникам повідомлено про підозри.

Про це повідомило 29 березня Державне бюро розслідувань.

За матеріалами ДБР засуджено очільника поліції тимчасово окупованої Голої Пристані на Херсонщині за статтею колабораційна діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України). Йому призначене покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років з конфіскацією майна.

До суду направлені обвинувальні акти щодо п’ятьох колишніх рятувальників з Луганської області, чотирьох працівників слідчого ізолятора на Донеччині, колишнього правоохоронця з Михайлівки Запорізької області, експравоохоронця з Вовчанська на Харківщині, двох колишніх правоохоронців з окупованого Старобільського району Луганської області.

У колабораційній діяльності (ч. 5, ч. 7 ст. 111-1 КК України) обвинувачуються експравоохоронець з Херсону та колишній лісничий ДП «Куп’янський лісгосп». Обвинувальні акти щодо них скеровані до суду.

Підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України) повідомлено колишньому українському військовому, двом ексспівробітникам ДП «Мелітопольський лісгосп» та двом колишнім працівницям податкової з Волновахи.

ДБР нагадує, що санкції статей державної зради та колабораційної діяльності передбачають позбавлення волі до довічного строку з конфіскацією майна.

Як повідомляла АрміяInform, двом громадянам України повідомили про підозру за сприяння депортації до росії 15 українських дітей.

https://armyinform.com.ua/2024/03/29/ochilnyk-policziya-okupovanoyi-goloyi-prystani-otrymav-15-rokiv/