Одесити урочисто зустріли воїнів-зенітників, які повернулися з району проведення ООС

В Одесу, після виконання бойових завдань в районі проведення операції Об’єднаннях сил, повернулися військовослужбовці зенітно-ракетного полку імені Генерала Хорунжого Юрія Тютюнника.

Українських захисників урочисто зустріли представники Оперативного командування «Південь», місцевих органів влади, духовенства, громадських організації, а також рідні та друзі. Упродовж тривалого часу зенітники знаходилися на сході країни й брали активну участь у стримуванні російської агресії.

Як розповів командир частини, особовий склад успішно виконав всі визначенні завдання. Військовослужбовці забезпечували вогневе прикриття механізованих підрозділів, а також контролювали повітряну обстановку в зоні відповідальності наших військ.

– Кожен воїн заслуговує щиру подяку за виконану роботу. В складних умовах вони продемонстрували злагодженість, майстерність і міцний бойовий дух, – підкреслив командир.

Найкращих військовослужбовців частини в урочистій обстановці було нагороджено медалями, відзнаками та почесними грамотами.

Від ветеранів російсько-української війни воїнів привітав керівник Південного регіонального відділу Українського інституту національної пам’яті Сергій Гуцалюк. Він подякував їм за ратну працю, мужність та відповідальність при виконанні важливих завдань.

– Своїм ставленням до захисту Батьківщини ви гідні слави командувача Київської групи Армії УНР, одного з ініціаторів Першого зимового походу 1919-1920 років Генерала Хорунжого Юрія Тютюнника, який у складні для країни часи залишився вірним Присязі й Україні.

https://armyinform.com.ua/2022/01/13/odesyty-urochysto-zustrily-voyiniv-zenitnykiv-yaki-povernulysya-z-rajonu-provedennya-oos/