ОК «Схід» показали, як готують командирів взводів та інструкторів навчальних батальйонів

Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Лютого 2024, 15:20

Ціллю занять було відпрацювати методику проведення та ознайомитись з нововведеннями по навчально-матеріальній базі. Інструктори центру ділились досвідом та професійними навичками при виконанні завдань.

Про це повідомляє Оперативне командування «Схід», передає АрміяInform.

Заключний день тренувань завершився проходженням психологічної смуги перешкод, де інструктори показали свої навички і вміння та відпрацювали здобуті знання на практиці.

Мета навчань — оцінити та підготувати інструкторів, котрі надалі будуть готувати курсантів до виконання бойових завдань, де потрібно буде здобути перемогу над ворогом, зберегти своє життя і побратимів.

«Уміння і навички здобуті в навчанні — стануть перевагою в бою! Тренуймось, готуймось, адже від рівня підготовки кожного військовослужбовця — залежить боєздатність нашого війська на шляху до звільнення усіх Українських земель від загарбника», — йдеться в повідомленні.

Раніше АрміяInform повідомляла, що прикордонники «Помсти» у співпраці з гранатометниками та мінометниками ліквідували 11 рашистів на Луганщині.

https://armyinform.com.ua/2024/02/09/ok-shid-pokazaly-yak-gotuyut-komandyriv-vzvodiv-ta-instruktoriv-navchalnyh-bataljoniv/