Окупанти депортували до рф та «днр» понад 47 тисяч мешканців Маріуполя та його околиць

З Маріуполя та околиць російські загарбники депортували в рф і «днр» понад 47 тис. мирних жителів.

Про це заявив Маріупольський міський голова Вадим Бойченко, передає кореспондент Укрінформу.

«Ми оперуємо лише офіційною інформацією. Те, що нам вдалося дізнатися з підтверджених джерел про депортованих громадян України і безпосередньо депортованих з Маріуполя та його околиць. Ми верифікували списки нашої громади, і ця верифікація засвідчує, що 47 тис. + виїхало в напрямку рф і так званої «днр», – сказав Бойченко.

Він зазначив, що дуже багато громадян, яких депортують, не проходять принизливу процедуру, так звану фільтрацію і потрапляють до окупантів у в’язницю.

«Треба розуміти, що люди наші проходять жорстку “фільтрацію”, не доїжджають до рф і “днр” десь 30%. Наприклад, якщо поїхала одна тисяча людей на так звану фільтрацію, то 300 людей із цієї тисячі поїде до в’язниці. У в’язниці людей катують. Є на сьогоднішній день людина, яка, дякувати Богові, вийшла з цієї в’язниці, так от їй відрізали пальці – так катували. Намагалися витиснути з неї якусь інформацію. І таких випадків уже десятки й сотні», – розповів Бойченко.

https://armyinform.com.ua/2022/05/13/okupanty-deportuvaly-do-rf-ta-dnr-ponad-47-tysyach-meshkancziv-mariupolya-ta-jogo-okolycz/