Олександр Сирський: Ворог продовжує наступальні дії, надаємо додаткові боєприпаси та резерви

Прочитаєте за: 2 хв. 29 Лютого 2024, 8:39

Ситуація в районі проведення операції Сил оборони України залишається складною. Ворог продовжує активні наступальні дії на багатьох напрямках лінії фронту.

Про це повідомив Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський.

За інформацією Головнокомандувача, особливо напружена ситуація склалася на Авдіївському та Запорізькому напрямках, де російські штурмові підрозділи намагаються прорвати оборону наших військ і захопити населені пункти Тоненьке, Орлівка, Семенівка, Бердичі, Красногорівка.

Також тривають жорсткі бої в районах Вербове та Роботине, над якими ворог намагається повернути контроль.

«Свою роботу в районі бойових дій я розпочав з ОТУ Донецьк, в частинах, які тримають оборону на Авдіївському напрямку. Успіх будь-якого бою залежить від якості планування і того, наскільки успішно замисел командира реалізовується його підлеглими», — зазначив Олександр Сирський.

Він додав, що на рівні командирів батальйонів, рот і взводів головне забезпечити практичну реалізацію цих рішень, утримати позиції та знищити противника вогнем всіх засобів.

Головнокомандувач наголосив, що під час роботи в окремих командирів були виявлені певні прорахунки у володінні обстановкою та оцінці противника, що безпосередньо вплинуло на стійкість оборони на окремих напрямках.

«Мною було вжито всіх заходів для виправлення ситуації на місці, з виділенням додаткового ресурсу боєприпасів та матеріальних засобів, а також необхідних резервів», — додав він.

Олександр Сирський відзначив мужність, стійкість і героїзм військовослужбовців 3-ї штурмової та 25-ї окремої повітряно-десантної бригад: «Вони сміливими та рішучими діями вибили противника, який прорвався на околицю Орлівки. Продовжую працювати, разом до Перемоги!».

Як повідомляла АрміяInform, загальні втрати ворога за минулу добу становлять 1150 окупантів, 23 танки і 44 ББМ.

https://armyinform.com.ua/2024/02/29/oleksandr-syrskyj-vorog-prodovzhuye-nastupalni-diyi-nadayemo-dodatkovi-boyeprypasy-ta-rezervy/