Олексій Данілов презентував Бріджит Брінк Платформу оцінки військових ризиків в Україні

Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Лютого 2024, 10:49

Секретар РНБО Олексій Данілов під час зустрічі з Послом США в Україні Бріджит Брінк презентував Платформу оцінки військових ризиків в Україні та Державний реєстр санкцій.

Про це інформує РНБО України.

Олексій Данілов наголосив на тому, що такі сучасні системи дають змогу міжнародним партнерам краще розуміти безпекову ситуацію в Україні, а також надають можливість  світовим страховим компаніям й міжнародним інвесторам покращити свою роботу в нашій державі.

«Платформа оцінки військових ризиків є для нас цікавою, перш за все, з огляду на економіку. Тобто ми мусимо розуміти яким чином Сполучені Штати можуть сприяти поверненню бізнесу в Україну. Друге важливе питання – безпекова сторона, яка безпосередньо пов’язана з економікою», – зазначилила Бріджит Брінк.

Вона подякувала українській стороні за презентацію й зосередилася на інформації, яка, на її думку, допоможе знайти відповіді на питання як допомогти Україні.

Як повідомляла АрміяInform, інспектори США зустрілись із Міністром оборони України: про що говорили

https://armyinform.com.ua/2024/02/09/oleksij-danilov-prezentuvav-bridzhyt-brink-platformu-oczinky-vijskovyh-ryzykiv-v-ukrayini/