Олексій Резніков: Спроби урівняти агресію рф і самозахист України – є неадекватними

Будь-які спроби навіть побіжно урівняти неспровоковану російську агресію і український самозахист – це свідчення втрати адекватності і спосіб знищити свій авторитет.

Про це Міністр оборони України Олексій Резніков написав у своєму Фейсбуці, коментуючи матеріал правозахисної організації Amnesty International.

«Будь-які спроби поставити під сумнів право українців опиратися геноциду, захищати свої родини й домівки, захищати свої життя і життя своїх дітей, опиратися діям росії як держави-терориста – це збочення, у які б правові конструкції його б не маскували», – зазначив очільник оборонного відомства України.

За його словами, єдина причина, чому сотні тисяч наших громадян ще живі і мають дім – це самовіддані та героїчні дії Сил оборони України.

«Це доводять факти просто звірячого поводження російських окупантів:

  • росіяни вже застосували проти мирного населення усі типи зброї, крім ядерної.
  • росіяни вчиняють масові вбивства військовополонених. 
  • росіяни масово гвалтують жінок та дітей, калічать, грабують, нищать все живе. 
  • росіяни чинять злочин геноциду проти українського народу», – зауважив Олексій Резніков.

Україна – правова держава, тому МОУ всебічно аналізує і дає оцінку, у тому числі – юридичну, подіям на війні, як того вимагають зобов’язання.

«Але ми не дозволимо паплюжити нашу армію, наших захисників. Віримо в ЗСУ, в увесь сектор безпеки та оборони, волонтерів та лікарів, рятівників та залізничників, аграріїв та IT-спеціалістів, віримо в Українців і в Україну!» – резюмував він.

https://armyinform.com.ua/2022/08/04/oleksij-reznikov-sproby-urivnyaty-agresiyu-rf-i-samozahyst-ukrayiny-ye-neadekvatnymy/