«Осінній хижак — 2021»: за трофей змагалися військові, ветерани та волонтери

Сьогодні, 10 жовтня, у Хмельницькому відбулися обласні командні змагання з лову хижої риби спінінгом з берега за Кубок «Осінній хижак — 2021», присвячені Дню захисників і захисниць України.

Розпочався турнір із шикування команд-учасниць та вшанування пам’яті полеглих у російсько-українській війні бойових побратимів.

Участь у змаганнях взяли 17 команд (команда — 2 особи) з числа учасників бойових дій — діючі військовослужбовці, ветерани АТО/ООС та волонтери. Цікаво, що цього року на турнірі була й команда жінок «Релакс» від Хмельницького обласного центру допомоги учасникам АТО та подружня пара — Лариса і Микола Ніколюк.

Змагання, як і торік, відбулися на водоймі спільного використання ГО «Мрія» та ГО «Учасники бойових дій і патріоти України «Грюнвальд».

Торік головний трофей — перехідний Кубок «Осінній хижак — 2020»  — здобули спецпризначенці 8-го окремого полку спеціального призначення. Цього разу команда чинних володарів Кубка намагалась підтвердити своє реноме, та, певно, рибальська вдача (молодий місяць, не той вітер, «давлєніє»…) була не на їхньому боці.

Отже, за підсумками фінального протоколу змагань, перше місце і перехідний Кубок захисників «Осінній Хижак — 2021» у напруженій боротьбі здобула команда Спілки інвалідів війни та ветеранів АТО Хмельниччини «Нестримні», у складі якої Олексій Белінський та Юрій Школьний.

Друге місце «виловила» команда окремого полку дистанційно-керованих літальних апаратів, третє — команда однієї з військових частин ССпО «Бомбіли».

В індивідуальних номінаціях Big Fish і Small Fish перемогу здобули Андрій Богданов (щука 2,460 г) та Юрій Дерев’янко відповідно (окунь 10 г).

Кубками, медалями та дипломами переможців і призерів змагань нагородили представники Хмельницької ОДА та керівництво Хмельницького гарнізону.

— Сьогодні переможених не було, всі учасники турніру, незалежно від результату, були нагороджені цінними подарунками та призами від численних спонсорів, якими виступили відомі в Україні та світі торгові марки з виробництва рибальського краму, спорядження, силіконових приманок для лову хижої риби, приватні підприємці, громадські об’єднання, які цінують і підтримують захисників України та ветеранів російсько-української війни, — зауважив головний суддя змагань — заступник голови Хмельницької обласної федерації риболовного спорту України Олексій Лигун.

Як підсумок цьогорічних змагань, усі учасники відзначили важливість організації і проведення більшої кількості подібних заходів на свіжому повітрі, де в доброму змагальницькому дусі є можливість нових знайомств, спілкування, підтримки один одного в атмосфері спільного єднання захисників, ветеранів і волонтерів, адже війна триває!

Фото автора

https://armyinform.com.ua/2021/10/osinnij-hyzhak-2021-za-trofej-zmagalysya-vijskovi-veterany-ta-volontery/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *