Парадний розрахунок університету готується до військового параду

Тренування здійснюється поетапно: спочатку індивідуальна стройова підготовка, потім ‒ у складі шеренг, а наприкінці відпрацьовується стройова злагодженість парадного розрахунку у складі зведеного підрозділу. Про це повідомляє пресслужба Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Цьогоріч у парадному розрахунку університету головною вулицею столиці крокуватиме понад 100 офіцерів ‒ учасників бойових дій в районі проведення АТО (ООС). Серед них ‒ офіцери, які за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, були удостоєні державних нагород.

У складі парадного розрахунку й відмінники навчання, а саме стипендіати академічної стипендії Президента України – підполковник Юрій Марущак та майор Володимир Загривий, а також стипендіат академічної стипендії Верховної Ради України підполковник Тарас Бондаренко.

Кожен з учасників парадного розрахунку розуміє, що йому випала велика честь бути невід’ємною частиною грандіозної події у місті Києві в День Незалежності, тому під час тренувань викладається на сто відсотків. Багато офіцерів вже були учасниками військових парадів у минулих роках, а тому точно знають, яких титанічних зусиль потрібно докласти, аби досягнути бажаного результату.

https://armyinform.com.ua/2021/07/paradnyj-rozrahunok-universytetu-gotuyetsya-do-vijskovogo-paradu/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *