Парамедики з Нідерландів провели тренінг для тероборонців Волині

Дводенний тренінг із надання медичної допомоги пораненим в умовах бойових дій, який проводили фахівці компанії TGA з Нідерландів, з успіхом пройшли пів сотні воїнів батальйону тероборони Володимирського району Волинської області.

У межах курсу ТССС (Tactical Combat Casualty Care) його учасники опанували базові знання з натовського алгоритму надання допомоги MARCH, що охоплює такі основні послідовні пункти: зупинення кровотечі за допомогою турнікета, забезпечення прохідності дихальних шляхів, закриття всіх відкритих ран грудної клітки, повний огляд пораненого, запобігання гіпотермії.

До складу команди увійшли професійні інструктори з багаторічним військовим досвідом: Джелле Біджл, Тім Мюлер і Пім де Пуутер. Тривалий час вони не лише займаються тренерською роботою, а й беруть безпосередню участь в операціях з медичної евакуації в Іраку, Афганістані (Кабулі), Малі та інших країнах, де виникають військові конфлікти.

Під час вручення іменних сертифікатів про проходження тренінгу перший заступник міського голови Володимира Ярослав Матвійчук подякував інструкторам за надані воїнам корисні знання, які в умовах бойових дій можуть врятувати багато життів, а також висловив сподівання, що на цьому співпраця з міжнародною благодійною організацією не завершиться.

Підготував Олексій Мосейченок

https://armyinform.com.ua/2022/06/20/paramedyky-z-niderlandiv-provely-trening-dlya-teroboroncziv-volyni/