Парламент Чорногорії засудив збройну агресію рф

Скупщина Чорногорії засудила збройну агресію росії проти України та підтримала територіальну цілісність і суверенітет нашої держави. Про це повідомило Міністерство закордонних справ України у Твіттер.

«Ще один потужний жест високоцінної підтримки з боку Чорногорії – Резолюція Скупщини засудила збройну агресію росії проти України та рішуче підтримала територіальну цілісність і суверенітет України», – наголосило МЗС.

Як повідомляється на сторінці Балканського оглядача у Фейсбук, за відповідну резолюцію ввечері 30 липня проголосувало 77 депутатів парламенту Чорногорії: за – 55, проти – 18, троє утрималися.

Зазначається, що у документі парламент Чорногорії рішуче засуджує відкритий акт агресії та військового втручання, здійснений збройними силами рф проти України як незалежної та міжнародно визнаної держави, закликає владу рф терміново припинити військові дії та припинити акт агресії, який прямо підриває суверенітет і територіальну цілісність України, руйнує військові та цивільні об’єкти та ставить під загрозу життя мільйонів людей, переважно цивільних.

Нагадаємо, на початку червня уряд Чорногорії ухвалив рішення про надання Україні додаткової допомоги, зокрема військової.

https://armyinform.com.ua/2022/07/30/parlament-chornogoriyi-zasudyv-zbrojnu-agresiyu-rf/