Переселенцям без реєстрації спростили отримання прав водія

Сервісні центри Міністерства внутрішніх справ удосконалили систему реєстрації транспортних засобів та отримання посвідчення водія для внутрішньо переміщених осіб, і відтепер сервісні центри МВС реєструють транспортні засоби та видають посвідчення водія всім внутрішньо переміщеним особам.

Про це повідомляє пресслужба МВС України.

«Вчора, 8 червня, набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 2 червня 2021 року № 580, якою внесено зміни до нормативних актів, що регламентують видачу посвідчення водія та реєстрацію транспортних засобів», — йдеться в повідомленні.

Зміни, зокрема, передбачають надання можливості внутрішньо переміщеним особам без зареєстрованого основного місця проживання отримувати в сервісних центрах МВС наступні послуги: складати іспити на право керування транспортними засобами, обмінювати та відновлювати посвідчення водія, реєструвати та перереєстровувати транспортні засоби.

«У такому випадку до пакета необхідних документів додатково надається довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, у якій зазначено фактичне місце проживання. Також адміністратору сервісного центру МВС можна пред’явити довідку в електронному форматі через застосунок “Дія”», — поінформували в Міністерстві внутрішніх справ України.

https://armyinform.com.ua/2021/06/pereselenczyam-bez-reyestracziyi-sprostyly-otrymannya-prav-vodiya/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *