Перший заступник Голови парламенту відвідав військово-морську базу «Південь» в Одесі

У межах робочого візиту на Одещину та проведення заходів Міжпарламентської ради Україна – НАТО (UNIC) Перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко ознайомився з роботою військово-морської бази «Південь», інформує пресслужба Апарату Верховної Ради України.

Олександр Корнієнко зазначив, що в Україні до 2035 року мають намір реалізувати велику програму з розбудови військово-морського флоту. Також за підтримки Європейського Союзу, Великої Британії та США планується розпочати розбудову військово-морських баз.

«Україна відновила військове кораблебудування. Активно створюється інфраструктура для будівництва військово-морського флоту: зокрема, малих підводних човнів, корветів і військових катерів. Незабаром побачимо перший український корвет, який буде збудовано разом із турецькими партнерами. Ця традиція триватиме, ми будемо відновлювати український флот і його бойову славу», – сказав Перший віцеспікер парламенту.

Разом із представниками Міжпарламентської ради Україна – НАТО (UNIC), народними депутатами та членами Парламентської асамблеї НАТО Олександр Корнієнко також відвідав стоянку кораблів та катерів Одеського загону Морської охорони.

https://armyinform.com.ua/2021/10/pershyj-zastupnyk-golovy-aarlamentu-vidvidav-vijskovo-morsku-bazu-pivden-v-odesi/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *